Zakupy jeszcze łatwiejsze i… tańsze

Data 29. lis, 2011 dodał Paulina w Informacje o MMO, Pozostałe, Wydarzenia

W tym roku najlepszy dzień na zakupy w sieci to 30 listopada. Dlaczego? Bo składając zamówienie tego dnia, nie poniesiemy żadnych kosztów związanych z wysyłką towaru!

W ramach II edycji akcji Dzień Darmowej Dostawy w Polsce, kupimy dowolne produkty w e-sklepach, które do akcji przystąpiły, i otrzymamy je w wygodny i korzystny dla nas sposób – nie ponosząc kosztów realizacji zamówienia. Zamiast więc biegać po galeriach handlowych i wystawać w kolejkach w poszukiwaniu prezentów świątecznych, możemy usiąść wygodnie przed komputerem i w spokoju, bez pośpiechu wybrać to, co nam się podoba i czego potrzebujemy. Zapłacimy, jak w sklepie stacjonarnym – tylko za produkt (a warto wziąć pod uwagę, że w sklepach internetowych produkty bywają tańsze nawet o kilkadziesiąt procent). Kosztami wysyłki w ogóle nie musimy się przejmować (ponosi je sklep).

Mega Market Odchudzania, podobnie jak w minionym roku, również bierze udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy. 30 listopada możecie zamówić dowolny produkt (niezależnie od jego ceny czy wybranego sposobu płatności) z dostawą do domu za 0 zł.

Korzystajcie – taka okazja powtórzy się dopiero za rok!

Co trzeba zrobić – instrukcja w kilku krokach:

1. 30 listopada zaloguj się w sklepie mmo.pl (jeśli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je tutaj)

2. złóż zamówienia na wybrany przez Ciebie produkt/produkty z dowolnej kategorii w sklepie

3. w polu “kupon rabatowy” wpisz kod DDD30JB76, gwarantujący darmową dostawę.

I… to tyle.

Pozostaje mi życzy Wam udanych zakupów! :)

Tagi: , , , , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>