Wrażenia po spotkaniu

Data 07. mar, 2008 dodał ilona w Wydarzenia

W Babim Lecie daliśmy z siebie wszystko i myślę, że zainteresowaliśmy kilka osób produktami oferowanymi przez MMO. Nasi „słuchacze” mieli możliwość przekonania się jak działa skrętny stepper, czy twister z linkami. Razem z Anią-dietetykiem zaprezentowałyśmy przekonującą propagandę na temat zdrowego odżywiania, suplementów odchudzających i zalet posiadania w domu sprzętu fitness. Panie z zainteresowaniem oglądały ofiarowane przez nas w prezencie motylki – masażery i pasy neoprenowe. Prawdę mówiąc, to nawet niewiele osób wiedziało, że takie coś jak owy motylek istnieje :)

Na koniec każda pani i pan (tak, ku naszemu zaskoczeniu na spotkanie przyszedł również jeden młody mężczyzna :) ) otrzymała specjalnego „strażnika wagi” – magnesik na lodówkę z hasłem: „Przyjemność jedzenia jest krótka. Walka z kilogramami długa i mordercza”. W sumie to podczas owego spotkania w kawiarni nikt nie skusił się na zamówienie ciastka. Wszyscy ograniczyli się do napojów. Może bali się, że nasza dietetyk wyszuka ich wzrokiem i zanalizuje kaloryczność deseru;)

Myślę, że takie spotkania powinny być przeprowadzane częściej i na szerszą skalę, by przekonać kobitki, że właściwe odchudzanie nie polega na głodowaniu i zastępowaniu posiłków tabletkami odchudzającymi w niekontrolowanych ilościach. Pokazałyśmy różne drogi do osiągania szczupłej sylwetki: odpowiednie żywienie, tabletki wspomagające odchudzanie, kremy antycellulitisowe, pasy neoprenowe, motylki, sprzęt fitness. Każdy nowy klient naszego sklepu, czy zalogowany użytkownik forum, to znak, że nasza mała misja odniosła sukces :)

Ilona

Tagi: , , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

2 komentarze to “Wrażenia po spotkaniu”

  1. dietetyk 15 marca 2008 at 15:35 #

    Oj działo się działo :) :) dużo stresu przed… ale dzięki pomocy Ilony, atmosferze Babiego Lata i przemiłym słuchaczom spotkanie wypadło bardzo pomyślnie :)
    A teraz przypomnę jedno z przesłań dotyczących spożywania posiłków ” Śniadanie jedz jak król, obiad jak szlachcic a kolację jak żebrak” :)

  2. Stadko 9 marca 2008 at 11:09 #

    hej, widziałem właśnie wczoraj (08.03.08) w dzień kobiet było na TVN-e o tej kawiarni babie lato. Szkoda że pokaz był dzień wcześniej- tak bylibyście w TV:)


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>