Witamy w programie BZWBK WYSTARCZY SIEĆ

Data 07. mar, 2011 dodał Paulina w Informacje o MMO

Jesteś Klientem Banku Zachodniego WBK? Jeśli tak, masz szansę skorzystać z nowej promocji. Każdemu Klientowi płacącemu za zakupy w mmo.pl za pomocą Przelewu24 i kart płatniczych BZ WBK dajemy 20% rabatu na 4 wybrane produkty w naszym sklepie.

piłka gimnastyczna Body Ballpilka Body Ball

Trening z piłką Body Ball pozwoli Ci poprawić koordynację ruchową, rozwinie równowagę, a także pomoże Ci poprawić wady sylwetki i utrzymać prawidłową postawę. Już po dwóch tygodniach ćwiczeń zauważysz zmiany- Twoje ruchy nabiorą gracji i wdzięku. Ćwiczenia z piłką Body Ball poprawią umiejętność czucia ciała w przestrzeni, czyli propriorecepcję.

promocja -20%

29zł 23,20zł

waga Kovson

waga łazienkowa Kovson 20 03

Nowoczesna szklana waga łazienkowa marki KOVSON wyposażona w wysokiej jakości elektroniczne sensory! Niebywale dokładna, dokonująca pomiarów z dokładnością aż do 100g ! Urządzenie zostało  estetycznie wykonane i pokryte trwałym potrójnie hartowanym szkłem. Urządzenie jest poręczne i bezpieczne w przenoszeniu, a jego obsługa jest niezwykle prosta.

promocja -20%

39,99zł 31,99zł

kije nordic walking grassland

kije Nordic Walking  Grassland II

Profesjonalne kije Nordic Walking Grassland II zostały wyposażone w nowoczesny, trwały systemem blokowania, profilowaną rękojeść z drzewa korkowego i wygodny uchwyt na nadgarstek. Grot wykonany został ze stali utwardzonej,współpracując ze specjalnymi gumowymi nakładkami. Zapewnia stabilny i bezpieczny punkt podparcia. Kije posiadają wewnętrzny system tłumienia wstrząsów anti-shock.

promocja  -20%

69zł 55,20zł

ab rocketNew Rocket Ab

Profesjonalne urządzenie New Rocket skutecznie rozprawi się z niechcianymi wałeczkami na brzuchu. Nowoczesność urządzenia New Rocket polega na zastosowaniu mechanizmu oporu sprężyn, który umożliwia efektywne ćwiczenia mięśni brzucha. Trening przy użyciu New Rocket eliminuje nieprzyjemne napięcie szyi, karku i pleców.

promocja  -20%

189zł 151,20zł

Jak klienci BZWBK mogą skorzystać z rabatu?

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy, że wpiszecie w polu ‘kod rabatowy’ hasło ‘BZWBK-20′.

Promocja potrwa do 10 marca 2011r.

Sklep mmo.pl jest także fundatorem nagród w konkursie BZWBK na Facebooku.

Tagi:

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>