Witamy następcę!

Data 24. maj, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO, Wydarzenia

O tym, że czas w naszej firmie przyspieszył, pisałam już wcześniej. Zmian ciąg dalszy. Teraz przyszedł czas na zmianę internetowego image’u. W końcu ruszyliśmy z odsłoną nowej strony sklepu mmo.pl. Powstawała w ciężkim znoju, trudzie i pocie czoła naszych programistów i informatyków: Tomka, Sławka i Kamila (chwała Wam za to chłopaki!!). Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Wam do gustu, a przede wszystkim ułatwi poruszanie się po sklepie. Co się zmieniło? Generalnie zmianie uległ cały układ strony. Wszystko zostało zbudowane od zera.

Nowa strona to nowe funkcjonalności i rozwiązania. Uproszczeniu i ułatwieniu uległa nawigacja na stronie. Pogrupowanie asortymentu pozwoli Wam w szybki i łatwy sposób dotrzeć do konkretnych informacji na temat produktów. W rozbudowanym dziale Pomocy znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące transakcji. Nowa odsłona jest z pewnością bardziej atrakcyjna- zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. Wierzymy, że wszystkie zmiany ułatwią Wam poruszanie się po sklepie, a nowe funkcjonalności pomogą dokonać zakupu w jeszcze szybszy i łatwiejszy sposób.

Czekamy na Wasze sugestie!

Tagi:

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>