Wiosenny przypływ energii

Data 15. kwi, 2008 dodał ilona w Fitness, Informacje o MMO

Czujecie wiosenną energię? Trawa coraz bardziej zielona, krzewy kwitną i pachną, aura zdecydowanie coraz bardziej sprzyja spacerom. Ludzie coraz częściej wychodzą z domów, wskakują na rowery, wybierają się na piesze wędrówki i niestety zaczynają odczuwać jak ich kondycja spadła podczas zimy. Już dziś spotkałam się z kilkoma zasapanymi koleżankami, co to całą zimę przemieszczały się autobusami, a teraz chcą szybko podreperować kondycję.

Ostatnio naszła mnie ochota na pływanie. Zadzwoniłam na basen, by zorientować się jak z miejscami i karnetami. I cóż.. wszystkie wykupione już na cały maj, a na pojedyncze wejście odpowiednio wcześniej prowadzone są zapisy . Nie pocieszyła mnie ta wiadomość, ale przynajmniej to znak, że ludzie cenią sport :) Kluby fitness też już oblężone, więc amatorzy aerobiku niech się spieszą z zapisami. A zresztą, zawsze można w domu pokręcić się na twisterku, czy poćwiczyć na stepperku, a potem wybrać na długi spacer :)

Ostatnio też zaobserwowałam rozmowy dziewczyn, które świadome zbliżającego się lata, zastanawiały nad kupnem l-kartyniny, od której twierdziły, że szybko i bez wysiłku schudną. Kolejny mit. Oczywiście, l-kartynina wspomaga spalanie tłuszczyku, ale TYLKO w połączeniu z wysiłkiem fizycznym. Gdyby istniała „tabletka cud”, to wszyscy byliby piękni, szczupli i zdrowi. Pamiętajcie, nie ma nic za darmo. Ćwiczenia+dieta+suplement=świetna sylwetka. Warto się potrudzić, by potem posłuchać komplementów i mieć satysfakcję, że w pełni na nie zasługujecie, prawda?:)

A co do wspomnianej już karnityny, to jednym z nowości wprowadzonych ostatnio przez MMO jest „L-Carnityne+Green tea”, czyli połączenie karnitynki z zieloną herbata. Zainteresowały mnie te tabletki, bo zieloną herbatę osobiście cenię i szczerze wszystkim polecam. Z tego też względu myślę, że ten zestaw przed treningiem ma szansę na sukces :)

Pozdrawiam wiosennie.

Ilona

Tagi: , , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

3 komentarze to “Wiosenny przypływ energii”

  1. kamil 24 czerwca 2008 at 17:36 #

    Niestety nie dokońca prawda z tym arbuzem. W 100g 15kcal ale przeciez malo kto zjada jeden kawalek. Zwróć uwagę ile to jest 1kg arbuza a to już 150kcal. :)

  2. ilona 20 kwietnia 2008 at 16:29 #

    No pewnie, że wytrwasz! Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Nagradzaj siebie za każdy zgubiony kilogram i nie zamartwiaj się, że czasami waga będzie stała w miejscu. Możesz też pisać o swojej walce z kilogramami na naszym forum e-figura.pl, wtedy będzie raźniej. Informuj jak Ci idzie. Trzymam kciuki:)

  3. Zyta 20 kwietnia 2008 at 9:10 #

    Lubię czytać tego bloga. Udziela mi się energia autorki. Zaczynam się odchudzać. Musze zrzucić z siebie 8 kilo. Może wytrwam :(


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>