Święto zakupów w MMO.pl już po raz 4.!

Data 02. gru, 2013 dodał Paulina w Wydarzenia

Poniedziałek do najlepszy dzień na zakupy! No, przynajmniej ten jeden konkretny poniedziałek: 2 grudnia 2013 r. Tego dnia, już po raz czwarty, uwalniamy zakupy w sklepie MMO.pl od kosztów dostawy.

Wszystko za sprawą akcji “Dzień Darmowej Dostawy”, w której Mega Market Odchudzania bierze udział już po raz czwarty. Jak co roku, w porze przedświątecznych sprawunków i poszukiwania prezentów gwiazdkowych, zapraszamy naszych Klientów do wygodnej formy robienia zakupów przez Internet, a na zachętę zerujemy wszystkie koszty wysyłki!

Darmowa wysyłka dotyczy wszystkich produktów i obowiązuje niezależnie od wybranej formy dostawy, czy sposobu płatności. Jest tylko jeden “haczyk” – na skorzystanie z promocji macie czas tylko przez jeden dzień: 2 grudnia, od 0:00 do 23:59. Czasu jest niewiele, dlatego nie zwlekajcie i korzystajcie z zakupów bez kolejek!

Więcej szczegółów na temat akcji “Dzień Darmowej Dostawy 2013″ znajdziecie w regulaminie promocji.

dzień darmowej dostawy w sklepie mmo.pl

Tagi: , , , , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>