Sprzęt fitness na raty!

Data 21. mar, 2008 dodał ilona w Informacje o MMO

Zapewne wiele osób chciałoby mieć w domu swój własny rowerek treningowy, orbitrek, bieżnię elektryczną, czy air walkera. Niestety pragnienia nie zawsze idą w parze z zasobnością portfela, co zmusza do odłożenia upragnionego zakupu na później, by zgromadzić odpowiednie środki finansowe.

I w tym momencie pozytywnie Was zaskoczę nowym pomysłem Mini Marketu Odchudzania. Otóż MMO wprowadził możliwość zakupów na raty! Dzięki temu każdy może zafundować sobie np. air walkera bez konieczności nadmiernego obciążania domowego budżetu :)

Jak to zrobić? Otóż zakupy ratalne obsługiwane są w systemie Żagiel S.A. Na stronce, gdzie dany sprzęt jest prezentowany, znajduje ikonka „oblicz ratę”. Jest to tzw. symulator rat, który obliczy nam wysokość miesięcznej raty kredytu. W tym celu wybieramy najkorzystniejszy dla nas okres kredytowania, liczbę rat i wysokość pierwszej wpłaty własnej. Jeśli zaakceptujemy wysokość miesięcznej raty kredytu, to następnie wypełniamy formularz wniosku on-line i przesyłamy do Żagla.

Dokładną i przejrzystą instrukcję kupowania na raty podaję Wam w linku: http://www.zagiel.com.pl/kalkulator/jak_kupic.html

Wg mnie jest to świetna opcja. Możemy sobie pozwolić na dobry sprzęt, a portfel na tym nie ucierpi. No i przede wszystkim szybciej będziemy mogli zacząć ćwiczyć na swojej domowej profesjonalnej siłowni :)

Ilona

Tagi: , , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>