Slimoner- bezpłatna porada dietetyka MMO

Data 26. paź, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO

Razem z dietetykiem MMO, konsultantami i producentami produktów dostępnych w naszym sklepie, udało nam się stworzyć coś, co pomoże- również Wam- w osiągnięciu upragnionego celu. Po wielu rozmowach, naradach i konsultacjach, opracowaliśmy program o nazwie „Slimoner”.

Jak wygląda usługa Slimoner?

Po wypełnieniu przez Was krótkiego formularza, dietetyk dokonuje oceny Waszego żywienia, a także ustala zapotrzebowanie energetyczne. Co więcej- dla tych, którzy szukają porady i nie wiedzą przy pomocy jakich środków lub sprzętu osiągnąć cel- nasi konsultanci przygotowali propozycje skutecznych suplementów wspomagających odchudzanie, a także odpowiedniego sprzętu fitness, który znajduje się w  wybranej przez Was kategorii cenowej. Ankieta dotyczy Waszego sposobu odżywiania, przyzwyczajeń, wzrostu, wagi, a także stopnia aktywności fizycznej. Jesteśmy pewni, że otrzymane rady i wskazówki pomogą Wam opdpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące sylwetki i zdrowia. Otrzymacie gotową receptę- dietetyk doradzi Wam co koniecznie musicie zmienić w swoim sposobie żywienia, a konsultanci pomogą dobrać odpowiednie suplementy oraz sprzęt do ćwiczeń. Wszystko po to, abyście zaoszczędzili swój czas i pieniądze!

W imieniu ekipy MMO zapraszam Was do skorzystania z bezpłatnej usługi Slimoner:)

Tagi: , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>