Sklep mmo.pl nagrodzony!

Data 14. gru, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO

Z dumą i radością informujemy, że sklep mmo.pl znalazł się w ścisłej czołówce rankingu sklepów internetowych Internet Standard,  generujących największe obroty e-commerce w Polsce. Raport przygotowany przez serwis Internet Standard zawiera ranking sklepów internetowych zbudowany na podstawie: wyników finansowych, analizy organizacji działań marketingowych, bezpieczeństwa infrastruktury, a także płatności i logistyki. W raporcie przygotowanym przez Internet Standard sklep mmo.pl zajął  2 miejsce w kategorii „Sport”, konkurując ze sklepami sportowymi.

zaufane opinie

W październiku sklep mmo.pl został wyróżniony (zajął 5 miejsce) w kategorii „ Motoryzacja, Sport i rekreacja” w Rankingu “Zaufane Opinie 2010″ zorganizowanym przez największą internetową porównywarkę cen- Ceneo. Ranking powstał w oparciu o oceny klientów polskich sklepów internetowych.  „Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Zgromadzone przez serwis dane pochodziły z ankiet osób, które dokonały zakupu w naszym sklepie. Punktacji podlegały takie parametry jak: jakość obsługi Klienta, komunikacja z kupującym, a także dostępność oferowanych produktów. Dzięki wyróżnieniu w tym prestiżowym rankingu,  nasi Klienci mają do dyspozycji rzetelną, potwierdzoną przez niezależne osoby informację o wysokiej jakości naszych usług.

okazje.info

W rankingu najpopularniejszych i najlepiej ocenianych sklepów internetowych, przygotowanym przez serwis Okazje.info i Opineo.pl sklep mmo.pl znalazł się na 8 miejscu w kategorii „Sport i hobby”. To już druga edycja raportu jednej z największych porównywarek cen i niezależnego serwisu opinii. Opiera się o analizę wyborów oraz opinii konsumenckich użytkowników serwisów. W trakcie tworzenia rankingu „Polskie sklepy internetowe 2010” brano pod uwagę popularność sklepów, bogactwo asortymentu, ceny oraz jakość obsługi. Sukces zaskoczył nas ogromnie, ponieważ  sklepy były oceniane w głównej kategorii “Sport i hobby”. Jak wiadomo sklep mmo.pl oferuje tylko mały procent (sprzęt fitness) produktów z całej kategorii “Sport i hobby”. Ku naszej radości  sklep mmo.pl z powodzeniem pokonał firmy, które oferują cały asortyment branży sportowej. Raport można pobrać tutaj.

opineo

Z radością ogłaszamy, że mmo.pl należy do wąskiego grona sklepów internetowych, które otrzymały Certyfikat Jakości „Q”, przyznawany najlepszym. Warunkiem otrzymania Certyfikatu jest uczestnictwo w Programie „Słucham swoich Klientów” (sklep oznaczony tym znakiem czyta każdą opinię Klienta, jest otwarty nie tylko na pozytywne opinie, ale także na opinie niezadowolonych Klientów, zawierające krytyczne uwagi odnośnie funkcjonowania sklepu). Otrzymanie znaku jakości wiąże się ze spełnianiem szeregu warunków, tj. dobra komunikacja sklepu z Klientem czy  udostępnianie Klientom różnych form płatności.

Opineo – ogólnopolski serwis oceniający sklepy internetowe. Znajdziecie w nim opinie naszych klientów, którzy już dokonali zakupu w sklepie mmo.pl: informacje na temat czasu realizacji zamówień, poziomu obsługi, wysyłki  towaru oraz opinie konkretnych produktów. W serwisie Opineo.pl mamy już ponad  1180 wiarygodnych, rzetelnych opinii klientów sklepu mmo.pl. Historia ocen naszego sklepu z ostatnich 12 miesięcy prezentuje się następująco:

Ceneo –największa na polskim rynku porównywarka cen produktów w sklepach internetowych. Dzięki niej możecie szybko i łatwo wyszukać produkt oraz informacji o nim, a także porównać jego cenę w wielu sklepach. Ceneo to także opinie o naszym sklepie- poziomie obsługi, przebiegu realizacji zamówienia czy terminowości przesyłek.  W serwisie Ceneo mamy aż 2168 opinii naszych. Statystyki prezentują się następująco:

opinie ceneo

Dziękujemy wszystkim Klientom za okazane zaufanie. Wasze pozytywne komentarze cieszą nas ogromnie- negatywne mobilizują jeszcze bardziej do pracy. Wysokie miejsce w rankingu i zdobyte wyróżnienia to naprawdę duża nobilitacja dla wszystkich pracowników sklepu mmo.pl. Cel mamy jeden- w przyszłym roku będziemy najlepsi!

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

4 komentarze to “Sklep mmo.pl nagrodzony!”

 1. Liwia 3 czerwca 2014 at 10:49 #

  Jestem zadowolona że na co dzień korzystam z ich usług. Fantastyczni fachowcy znający się na swojej pracy. Miła obsługa. Polecam

 2. Danka 17 kwietnia 2014 at 8:53 #

  Zamówiłam w tym sklepie stepper skrętny, bardzo dobry sprzęt, niska cena, szybka dostawa.

 3. Ola 7 kwietnia 2014 at 8:29 #

  Świetny sklep, szybka realizacja zamówienia, przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko.

 4. Adam 3 marca 2014 at 15:33 #

  Kupiłem spodenki i pas neoprenowa. Używam ich regularnie 4x w tygodniu. Jestem zadowolony z zakupu. Realizacja zamówienia trwała ok 3 dni, także też ok. Ogólnie jestem zadowolny


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>