Przeprowadzka

Data 22. mar, 2010 dodał Paulina w Wydarzenia

12 marca ruszyła wielka przeprowadzka naszej firmy. Wszystko zostało starannie (raczej mniej niż więcej) zapakowane i przewiezione do nowego biura, którego siedziba mieści się w Draganach (40 km od Lublina).

przeprowadzka

Przenieśliśmy się do własnych (i już nie ciasnych) kątów, bowiem w starej siedzibie było nam już za tłocznie. Zmiana była potrzebna, tym bardziej, że ostatnie krwawe rekrutacje zakończyły się napływem świeżej krwi, która wręcz paliła się do pracy, a której nasze biuro nie było w stanie pomieścić. Nasze szeregi zostały powiększone o dwóch nowych pracowników: Monikę- e-shop managera i Kamila- programistę.

Przeprowadzka trwała dwa dni. Sami zobaczcie jak lud roboczy firmy pracował w pocie czoła (oczywiście w tzw. „po godzinach”:)

przeprowadzka

przeprowadzka

Tomek, nasz programista-intelektualista, żadnej pracy się nie boi.

Chaos jest już opanowany, choć nie ukrywamy, iż nie było łatwo nadążyć z realizacją zamówień i mieliśmy małe opóźnienia, za co serdecznie przepraszamy naszych klientów. Nadrabialiśmy wszystko w szaleńczo szybkim tempie. Aktualnie pracujemy na 150%.

Połączenie magazynu o powierzchni 1000m z biurem logistycznym jest znakomitym rozwiązaniem, umożliwiającym szybką i sprawną kontrolę stanu towaru na magazynie, a także współpracę wszystkich działów firmy. Nowa siedziba to też zdecydowanie wygodniejsze miejsce do pracy, a także całkiem nowy podział terytorialny. Tu kierowaliśmy się starą zasadą „kto pierwszy ten lepszy”, czyli wszyscy na „hurra”.

Teraz lud roboczy firmy, zainspirowany nowym wystrojem, pracować będzie jeszcze wydajniej :) Do szczęścia brakuje nam tylko pokoju socjalnego z plazmą, ale to już temat dalece przyszłościowy…

Tagi: ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>