Poświąteczno-przedsylwestrowe porządki, a pas neoprenowy gratis

Data 29. gru, 2007 dodał ilona w Informacje o MMO, Odchudzanie

Święta, święta i po świętach, a resztki jedzenia w lodówce i nadprogramowe kilogramy pozostają. Teraz wystarczy tylko ruszyć się z fotela, zrobić przerwę w świątecznych maratonach filmowych z pilotem w ręku i zamiast wyczyszczać lodówkę z pozostałych po świętach śledzi i makowców, zafundować samemu sobie lekkie oczyszczenie. Tylko bez drastycznych diet i ćwiczenia pompek do upadłego! Tak racjonalnie, spokojnie, bezstresowo. A na dodatek sylwester tuż, tuż :)

Najpierw środki masowego przekazu zachęcały do gotowania świątecznych potraw, a teraz masowo chcą wszystkich odchudzić. Sprytnie;) No to i ja podaje kilka wypróbowanych porad, a jak!

Najlepiej rozpocząć dzień nie później, niż 8 rano. Podobno między 7 a 8 rano nasz organizm spala kalorie najszybciej. Warto właśnie wtedy pobudzić nasze ciało ćwiczeniami. Poranne ćwiczenia napędzają metabolizm na cały dzień, a jednocześnie orzeźwiają i chęci wracają do czegokolwiek. Pewnie niektórzy popukają się w głowę, bo przecież tak ciężko się zwlec z łóżka, a ja tu jeszcze do ćwiczeń namawiam. Tym opornym polecam więc przed śniadaniem spacerek po bułeczki do nieco dalszego sklepu, niż zazwyczaj. No i nie wyjadajmy już śledzi, ani majonezowych sałatek do ostatniego kęsa. Lepiej postawić na warzywa, owoce, chude mięsko, gotowaną rybę, lekką zupkę.

Jeśli chcemy zmieścić się w sylwestrową kreację, to zrezygnujmy na ten czas z ciężkostrawnych potraw, zawiesistych sosów, fasolek i innych wydymających brzuszek dań. Woda mineralna (niegazowana oczywiście) pozwoli oczyścić organizm, a szklanka na czczo rano napędza metabolizm tak jak ćwiczenia.

Mini Market Odchudzania również przyczynia się do poświątecznego oczyszczania: do każdych zakupów od kwoty 59 zł, które zrobimy do 01.01.2008 roku, pas neoprenowy o wartości 30 zł dostaniemy gratis!!! Pas podnosi miejscowo temperaturę ciała i zmusza organizm do szybszej przemiany materii i spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po świętach jak znalazł :)

Zamiast kolacji proponuję spacer, jazdę na rowerku stacjonarnym, czy ćwiczenia na orbitreku. Między posiłkami głód zaspokajajmy sokami warzywnymi, herbatką zieloną lub czerwoną.

No a przede wszystkim, wciągnijmy brzuch chodząc, ściągnijmy łopatki, unieśmy brodę i w nowy rok wkroczmy lekkim krokiem z uśmiechem na twarzy :)

Ilona

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>