O sklepie

Kim Jesteśmy

Sklep Mega Market Odchudzania powstał w 2005r. Dziś jesteśmy największym w Polsce sklepem z branży dietetycznej. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą produktów związanych z odchudzaniem min: suplementów odchudzających, sprzętu fitness, żywności dietetycznej, kosmetyków oraz przeróżnych akcesoriów związanych z odchudzaniem.

Nasze priorytety

Nasz Cel jest bardzo prosty – Na rynkach całego świata, staramy się znaleźć najlepsze suplementy odchudzające, diety oraz profesjonalny sprzęt w rozsądnej cenie.

Z uwagi na branżę nie jest to łatwe zadanie.
Rynek suplementów odchudzających oraz produktów wspomagających spalanie tłuszczu rozwija się w zawrotnym tempie. Niestety wielu producentów oferuje produkty które są po prostu nieskuteczne. Powiemy więcej- na rynku znajduje się większość takich produktów.

Dlaczego My?

Robimy wszystko, aby zaoferować Wam najlepszy produkt.

Nasze zadanie to obiektywna ocena suplementu pod względem jakości. Także naszym klientom oferujemy ocenę każdego produktu pod względem skuteczności działania poprzez skrypt ocen, który umieściliśmy w naszym sklepie. Klienci mogą także przeczytać opinie, oraz dodać swoje recenzję na specjalnie stworzonym forum dyskusyjnym e-figura.pl

To wszystko pozwala nam obiektywnie ocenić produkt pod względem skuteczności i zaoferować Wam optymalny wybór. Każdy suplement odchudzający wprowadzony do MMO posiada swoją skuteczność.

Patrzymy na Wyniki – Nasz kontakt z Klientem nie kończy się na sprzedaży produktów. Staramy się pomagać podczas kuracji, zbieramy wyniki i prowadzimy aktywną dyskusję na forum e-figura.pl Nasi dietetycy zrobią wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć wymarzony cel.

Wiemy, że każdy jest inny – Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy organizm działa inaczej. Skuteczne odchudzanie zależy od masy czynników, także tych genetycznych. Staramy się dobrać odpowiedni produkt dla każdego z Was.

Posiadamy doświadczenie – W ciągu kilku lat działalności w branży dietetycznej, zdobyliśmy cenną i użyteczną wiedzę, którą chętnie dzielimy się Wami. Pracują z nami młodzi a ambitni absolwenci kierunków dietetycznych najlepszych uczelni w Polsce.

Twoje odchudzanie to nasza pasja – Lubimy swoją pracę, a trudne wyzwania wyzwalają w nas energię i twórcze myślenie. Każdy zadowolony klient, to nasz wspólny sukces. Możesz nam zaufać.