Na słodko

Data 22. cze, 2008 dodał ilona w Informacje o MMO, Odchudzanie

Powszechna opinia głosi, że co słodkie to kaloryczne. W związku z tym skrupulatni „odchudzacze” z bólem serca rezygnują ze słodzonej kawy, czy herbaty. Większość jednak nie może przyzwyczaić się do nowego smaku i albo powraca do cukru, albo sięga po słodzik.

Mini Market Odchudzania wprowadził jednak do oferty jeszcze inną alternatywę – Niskokaloryczny Cukier Extra-Linie.

Jako że jestem słodyczomaniakiem, to tym bardziej zainteresował mnie ten produkt. Sama nazwa intryguje – cukier, który jest niskokaloryczny, idealna dla mnie opcja :)

Jest to sacharyd naturalnego pochodzenia znajdujący się w owocach, warzywach. W porównaniu z innymi naturalnymi słodzikami ma najmniejszą wartość kaloryczną (0,0-0,2 kcal/g) i nie powoduje powstawania podskórnego tłuszczyku. Ma delikatny słodki smak, a gęstość taką samą jak cukier. Dodatkowym bonusem jest to, że w odróżnieniu od cukru nie sprzyja powstawaniu próchnicy. Można nim nie tylko słodzić napoje, ale również używać do wypieków. Tych, którzy zwracają uwagę na indeksy glikemiczne powinien zadowolić fakt, że IG tego cukru wynosi zero!

Wg mnie świetna opcja. I co najważniejsze – nie jest to żaden syntetyk, a produkt naturalnego pochodzenia. Bez wyrzutów sumienia można umawiać się na babskie pogaduchy przy słodkiej kawce i słodkim ciasteczku mając jednocześnie świadomość, że są niskokaloryczne :) Mniam:)

 

 

Smacznego:)

Ilona

 

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>