Motywacyjne foto

Data 16. mar, 2008 dodał ilona w Odchudzanie

Wiele osób chciałoby wreszcie schudnąć, mieć zgrabną sylwetkę, kupować ciuszki bez wyszukiwania wśród nich największego rozmiaru. Wiadomo, dieta, ćwiczenia, silna wola mogą zdziałać cuda, ale ważna jest także motywacja.

W ramach owej motywacji znalazłam dla Was fotki osób, które na jednym z amerykańskich forum umieściły do wglądu publicznego swoje wizerunki. Cudów nie zdziałali tu styliści, ani spece od wizerunku, ale wspomniana motywacja poparta dietą i ćwiczeniami. Cóż.. mnie wmurowało.

Skoro im się udało, to i każdemu może się udać! Zamiast po raz kolejny rozpaczać nad wałeczkami tłuszczyku pogryzając chipsy, lepiej wyjść na spacer lub poćwiczyć brzuszki.

Powodzenia:)

Ilona

Tagi: , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

2 komentarze to “Motywacyjne foto”

  1. mango 19 sierpnia 2010 at 2:16 #

    Pamiętajmy jednak naprawdę o tym ,że nie sama dieta i motywacja do trzymania się w ryzach,ze spożywaniem nadmiernie tłustych pokarmów jest ważna, ale motywacja do ćwiczeń jest chyba jeszcze ważniejsza. Sprawne mięśnie , to siłownia spalająca tłuszcz. Im mamy ich więcej, tym szybciej spalamy tłuszcz. Nawet podczas siedzenia, po zakończonych ćwiczeniach, a nawet nie…,podczas naszej przemiany spoczynkowej, gdy nasze mięśnie są już silne silne, samoistnie spalamy tłuszcz w dalszym ciągu. I to jest prawda. Nie prawdą za to jest, że tłuszcz, to tłuszcz, a mięśnie , to mięśnie, i nie mają one absolutnie nic do tego, że możemy zgubić zbędne kilogramy,bho mają znaczenie ogromne! Lub,że bez znaczenia jest jak dużą tkankę mięśniową mieć będziemy, bo to i tak nie zmieni faktu, że nie będziemy mieć tej tłuszczowej, bo ma znaczenie-będziemy mieć tłuszczowej mniej!Piszę o tym, bo spotkałam się z takim dziwacznym stwierdzeniem.Fakt jest jeden-niepodważalny- pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, tworząc mięśniową, która fakt,że waży więcej od tłuszczowej i na pozór po wejściu na wagę, może się wydawać , że ważymy więcej, niż jak przed ćwiczeniami, ale to tak naprawdę mięśnie ważą… A przecież najważniejsze nie jest to ile wyniosą cyferki po wejściu na wagę, a jak wyglądamy w REALU…w rzeczywistości…a wyglądamy wtedy dobrze.Jesteśmy naprawdę szczupli. Napisałam powyżej (na samym początku), że należy trzymać się w ryzach ze spożywaniem tłustych pokarmów… ale nie wspomniałam nawet słowem “kalorycznych pokarmów”. Dlaczego? Ponieważ mało ludzi tak na co dzień zdaje sobie z tego sprawę,że tak naprawdę kalorie nie są złe…kaloria to jednostka ciepła,potrzebna nam potrzebna do normalnego życia i funkcjonowania. Może być coś mało tłuste , a i tak kaloryczne, jak.np.kasza , a nie będzie nas to wcale obciążać dodatkowymi kilogramami.To jest ważne by wiedzieć.

  2. cypi 20 marca 2008 at 12:15 #

    dla faceta najlepsza motywacja jest strach, wystarczy wybadac czego najbardziej sie boi (np. rak, zawal, cukrzyca, przepuklina, smiech ludzi) i pozniej w sposob zaplanowny (czytaj perfidny) podkladac wzmianki na tematy “wokol strachu” (otwarta gazeta na artykule, jak w telewizji program to zostawic wlaczony, mimo chdem wspomniec ze ktos mial zawal, wykryto cukrzyce itd.)
    efekt nie jest odrazu ale trzeba zeby temat byl ciagle w polu widzenia to facet powoli zacznie sam szukac odpowiedzi i rozwiazan, a co najwazniejsze (o tym kobiety powinny pamietac) ze to facet musi podjac decyzje (tak przynajmniej musi mu sie zdawac)
    pozdrawiam wszystkich dbajacych o zdrowie i sylwetke


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>