MMO na juwenaliach!

Data 12. maj, 2008 dodał ilona w Wydarzenia

Maj dla większości studentów kojarzy się z okresem beztroski, koncertów, imprez, spotkań pod gołym niebem i zabawy do białego rana. Tak tak, mowa o Juwenaliach. Spytacie co mają Juwenalia do Mini Marketu Odchudzania? Otóż bardzo dużo:

W tym roku Mini Market Odchudzania sponsoruje Dni Kultury Studenckiej trzech lubelskich uczelni: Politechniki Lubelskiej (Juwenalia), KUL-u (Kulturalia) i Uniwersytetu Przyrodniczego (Feliniada).

Jako, że aktywność studentów w tych czasie sięga apogeum (skakanie pod sceną, piesze wędrówki z imprez nad ranem, sportowe zawody), to banery MMO pod sceną i logo MMO na koszulkach juwenaliowych tym bardziej przypominały o konieczności dbania o dobrą kondycję. Bo jak to ludzie powiadają – w zdrowym ciele zdrowy duch, co jest szczególnie ważne przed zbliżającą się sesją. Zespół Mini Marketu Odchudzania to również w większości studenci, ludzie młodzi i aktywni (nie jest to tylko moja subiektywna ocena, o nie!:) ), dlatego tym bardziej uczestnictwo, jak i patronowanie imprezom studenckim są szczególnie bliskie.

P.S Dziś widziałam nasze logo na dużych billboardach juwenaliowych w strategicznych punktach miasta:)

Poniżej przedstawiam Juwenaliowie fotki z motywem MMO ;) Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się umieścić ich jeszcze więcej.

 

 

 

 

 

 

 

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>