MMO i Babie Lato

Data 05. mar, 2008 dodał ilona w Wydarzenia

Składamy sprzęt fitness, pakujemy błotka antycellulitisowe, dokładamy pasy neoprenowe, twisterki i inne odchudzające gadżety i jutro ruszamy do Babiego Lata propagować zdrowy styl życia :) Misję poprze oczywiście nasz dietetyk, który ma zamiar rozwiać wszystkie wątpliwości co do skuteczności diet i zasad odpowiedniego odchudzania.

Mam nadzieję, że do Babiego Lata zawita choć kilka zainteresowanych tematem kobietek. Wiosna zbliża się dużymi krokami (dzisiejszy śnieg to na pewno tylko taka zmyłka, uwierzcie mi), a więc najbliższa pora zadbać o ładną figurkę. Babie Lato to kawiarnia dla kobiet, ale kto wie, może i jakiś mężczyzna zawita, by dowiedzieć się jakie są zalety ćwiczeń np. na stepperku. Byłoby to miłą niespodzianką. Fakt, w Babim Lecie mężczyźni zobligowani są do wejścia w kolorowych perukach, no ale czego się nie robi dla troski o świetną formę :)

Zapraszam w imieniu Mini Marketu Odchudzania do Babiego Lata, czwartek, 6 marca, godz. 18:00.

Ilona

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>