Małe, a jakie skuteczne!

Data 14. lip, 2008 dodał ilona w Informacje o MMO

W okresie urlopów, letnich wyjazdów nie każdy ma możliwość pracowania nad sylwetką na rozbudowanym sprzęcie fitness. Trudno na każdą wyprawę zabierać ze sobą rower treningowy, atlas, czy ab king pro.

W ofercie MMO znajdują się jednak akcesoria sportowe podręczne i skuteczne, a do tego niedrogie!

A oto i one:

Agrafka do ćwiczeń

Nazwa intrygująca, ale wbrew domysłom nie przypina się tego sprzętu do ciała:) Przyrząd zawdzięcza nazwę kształtowi przypominającemu agrafkę, a służy do ćwiczeń mięśni ud, ramion, pleców, klatki piersiowej.

Sprężyna nadgarstkowa

Idealne rozwiązanie dla chcących wzmocnić mięśnie nadgarstków i przedramion. Wykonana jest ze sprężystego materiału, a dodatkowo istnieje możliwość samodzielnego regulowania poziomu sprężystości. Można ją założyć na rękę i ćwiczyć nawet podczas letnich wędrówek, czy wieczornego grillowania :)

Uchwyty do pompek

Pompki – najbardziej popularne ćwiczenie wśród facetów. Często słyszę dyskusje i zakłady, kto jest w stanie zrobić więcej pompek na raz. Często jednak wykonywane są nieprawidłowo i mało efektywnie. Uchwyty do pompek pozwalają na zwiększenie zakresu ruchów ramion podczas ćwiczeń, angażują więcej mięśni, redukują obciążenie stawów.

Sprężyna do brzuszków

Niewielkie, wygodne urządzenie pozwalające pięknie wyrzeźbić mięśnie brzucha. Warto o nie zadbać, by jeszcze w te wakacje móc się śmiało przechadzać po plaży w bikini :)

Sprężyna umożliwia ćwiczenie mięśni nie tylko brzucha, ale również klatki piersiowej, wyższych partii ramion, pleców i grzbietu, łydek i ud.

Mnie najbardziej zainteresowała agrafka. Oryginalne, niedrogie urządzenie. A gdy ktoś zapyta w jaki sposób wytrenowałam mięśnie ud i ramion, to wprawię go w osłupienie odpowiadając – dzięki agrafce!:)

Ilona

Tagi: , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

2 komentarze to “Małe, a jakie skuteczne!”

  1. Janka 17 lipca 2008 at 13:42 #

    Agrafka jest super. Kupie ją. :)

  2. dietetyk 16 lipca 2008 at 11:27 #

    hmm, ta agrafka najbardziej mi się spodobała :D


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>