Leszek Blanik poleca

Data 27. lip, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO

Ze względu na to, że w ostatnim czasie zainteresowanie ziołami ojca A.Cz.Klimuszko przerosło nasze oczekiwania, postanowiliśmy sprowadzić dla Was Vita-Creator- pierwszy kompleksowy plan odchudzania,  który powstał we współpracy z samym mistrzem olimpijskim- Leszkiem Blanikiem

Vita- Creator składa się z trzech elementów:

a) kuracji ziołowych opartych na recepturach Ojca Klimuszko, wygodne tabletki i herbatki ziołowe wspomagają proces odchudzania i działają dwukierunkowo: spalają i usuwają nadmiar tłuszczu oraz oczyszczają organizm.

b) programu dietetycznego zawierającego zestaw posiłków, opracowanych pod kątem bilansu energetycznego, dokładnego spisu niezbędnych produktów spożywczych oraz gotowych przepisów kulinarnych opracowanych przez specjalistów Polskiej Akademii Nauk. Książeczka zawiera menu tradycyjnych, polskich dań, ich składników, sposobu przyrządzania, a także… listę zakupów:) Co najważniejsze- dieta nie zakłada głodzenia się, a dopuszcza normalne, codzienne jedzenie produktów, które zazwyczaj pojawiają się w naszym codziennym menu.

c) programu gimnastycznego zawierającego zestaw prostych ćwiczeń gimnastycznych dobranych przez mistrza olimpijskiego- Leszka Blanika. Ćwiczenia pokazywane są w plastyczny sposób na zdjęciach i dokładnie opisane, tak, aby nawet początkujący kuracjusz nie miał żadnych problemów z ich wykonaniem.

Vita-Creator prowadzi nas przez każdy dzień procesu odchudzania. Istnieje możliwość wyboru programu odpowiedniego do Waszych potrzeb. Kuracja Vita-Creator dostępna jest w trzech wersjach: jedno-, dwu- i trzymiesięcznej.

vita-creator

Tagi: , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading ... Loading ...

2 komentarze to “Leszek Blanik poleca”

 1. basia 22 sierpnia 2010 at 9:25 #

  Jacku, mój mąż miał podobny problem,który w sumie trwa nieprzerwanie do dzisiaj. W momencie, gdy postanowił przestać palić,zaczął się problem z jedzeniem.Teraz jest na zwykłej diecie, ograniczającej spożycie węglowodanów, do tego zaczął regularnie biegać . Jest znacznie lepiej niż wcześniej.

 2. JACEK 4 sierpnia 2010 at 7:31 #

  Nie mam skłonności do tycia.Paliłem,skończy-
  łem z nałogiem 2lata temu.Skończyło się palenie zaczęło się jedzenie.I tu tkwi cały
  problem mojej otyłości.O.Klimuszko zioła już
  raz mnie pomogły.Przejechałem na rowerze w ciągu miesiąca ponad 3 tys.kilometrów.


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>