Jak być szczupłym i zdrowym? Oto ebook…

Data 10. sie, 2009 dodał ilona w Informacje o MMO

Jak być szczupłym i zdrowym? Pewnie większość z Was chociaż raz zadała sobie to pytanie. I właśnie dlatego Mini Market Odchudzania, dietetyk z firmy Pharma Nord oraz internauci stworzyli ebooka, który pomaga skutecznie schudnąć i uzyskać wymarzoną sylwetkę.

W ebooku “Jak być szczupłym i zdrowym” znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane przez internautów pytania z zakresu dietetyki, suplementów diet, fitnessu, skutecznego i zdrowego odchudzania.

W dziale fitness ekipa MMO pomaga wybrać odpowiedni sprzęt do ćwiczeń, wyjaśnia kiedy trening jest najbardziej skuteczny, opisuje ćwiczenia, dzięki którym efektywniej ukształtujecie wymarzoną sylwetkę, a także motywuje do treningu. Porady uzupełnione są o zdjęcia sprzętu fitness, dostępnego w ofercie MMO.

Ciekawym punktem ebooka są doświadczenia internautek w zakresie odchudzania. Dzięki ich zwierzeniom możemy ocenić, na co warto zwrócić uwagę, a czego się wystrzegać podczas dietowania. Internautki dzielą się sprawdzonymi przepisami na niskokaloryczne potrawy. Może któryś z nich przypadnie Wam do gustu jako inspiracja do przygotowania dzisiejszego obiadu lub dietetycznej kolacji:)

Skarbnicą „odchudzającej wiedzy” jest dział z najczęściej zadawanymi przez internautów pytaniami. Dlaczego tyjemy? Jak uniknąć efektu jojo? Jak skomponować prawidłowy jadłospis? Czy kawa wspomaga odchudzanie? – to tylko niektóre z pytań, na które dietetyk – pani Ewa Kurowska – udzieliła odpowiedzi.

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób dobrać odpowiedni suplement diety. Ebook porusza kwestie suplementów w dość szerokim zakresie. Dowiecie się czym jest Bio Cla, kiedy i w jaki sposób należy wdrażać suplementy i które z nich są najbardziej skuteczne.

Ebook to kompendium nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doświadczeń w zakresie odchudzania. Tylko od Was zależy, czy wcielicie tę wiedzę w życie.

Nie odkładajcie niczego na później tylko dlatego, że wymaga to czasu – czas i tak minie.

Życzymy przyjemnej lektury i sukcesów!

Jak Byc Szczuplym i Zdrowym – eBook

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>