Fejsbóg i MMO

Data 16. kwi, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO

Bądź pierwszym, który wie! Dołącz do nas na Facebook’u, a będziesz pierwszym, który dowie się o promocjach, zniżkach i nowościach!

Facebook wciąga jak chodzenie po bagnie. Każdy kto ma konto na portalu społecznościowym dobrze wie, o czym mówię. Nie ukrywam, że i my daliśmy się wciągnąć po uszy. Serdecznie Was zapraszam do śledzenia naszych wpisów na Facebook’u. Wystarczy tylko kliknąć w zakładkę “zostań fanem” znajdującą się w ramce na stronie głównej. W ten sposób możecie na bieżąco śledzić wpisy pojawiające się na blogu. Proste, prawda? Nie muszę wspominać, że akcje specjalne (konkursy, rabaty) dla naszych fanów są również przewidziane.

Czekam również na Wasze propozycje- czego oczekujecie od Fan Page’a. Mile widziane komentarze, opinie, sugestie dotyczące naszego funkcjonowania na FB. Piszcie o tym, jakie informacje są dla Was szczególnie istotne i o czym chcielibyście czytać na naszym Wall’u. Czekam na propozycje dotyczące funkcjonowania naszego sklepu czy potencjalnych zmian. Piszcie śmiało!

PS. Na najaktywniejszych czekają niespodzianki:)

Tagi:

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>