E-przesyłka ..wygoda i dyskrecja

Data 30. cze, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO

Na życzenie naszych Klientów wprowadziliśmy nową formę dostawy. Ciekawa i innowacyjna usługa Poczty Polskiej- e-przesyłka- skierowana jest szczególnie do osób zapracowanych, którzy nie mogą odebrać paczki w domu i tych, którym zależy na dyskrecji.

Czym e-przesyłka różni się od normalnej paczki?

Przede wszystkim e-przesyłka gwarantuje dyskrecję i wygodę. Nie musicie nerwowo czekać na przyjście listonosza, nieustannie sprawdzać skrzynki pocztowej w poszukiwaniu awizo, ani biec na pocztę na złamanie karku, 10 minut przed jej zamknięciem. O jej dostarczeniu, zamiast awizem, zostaniecie poinformowani SMS-em lub e-mailem. Ponadto sami wybieracie miejsce odbioru przesyłki najbardziej dogodne dla Was (tutaj nie ma żadnych ograniczeń, możecie odebrać paczkę na poczcie np. przy miejscu pracy czy w miejscu gdzie spędzacie wakacje. Do wyboru macie ok. 1000 placówek pocztowych (pełna lista znajduje się tutaj).  Prawda, że wygodniej?

Ale na tym nie koniec. Usługa  e-przesyłka jest atrakcyjna cenowo, jest znacznie tańsza (np. e-przesyłka do 1 kg kosztuje 7 zł, podczas gdy normalna paczka o tej samej wadze- ok.9 zł).

Czas dostarczenia e-przesyłki do wybranej przez Was palcówki pocztowej to 3 dni robocze, od momentu nadania. Na jej odbiór macie 7 dni. A na koniec dodam tylko, że zawartość przesyłki możecie sprawdzić przy odbiorze w wybranej przez Was placówce pocztowej.

Tyle teorii, jak e-przesyłka sprawdzi się w praktyce mamy okazję się przekonać.

Tagi: ,

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

2 komentarze to “E-przesyłka ..wygoda i dyskrecja”

 1. mr.Negro 18 sierpnia 2012 at 8:18 #

  Dyskretnie?
  To znaczy można odebrać paczkę anonimowo?
  Np. Podając nie prawdziwe dane i pokazując jedynie sms z powiadomieniem o przybyciu przesyłki lub e-mail?

  • Paulina 19 sierpnia 2012 at 8:08 #

   Mr. Negro, oczywiście, że nie :) Paczka zawsze będzie zaadresowana na konkretne nazwisko. Dyskrecja polega na tym, że przesyłkę można odebrać na poczcie, a awizo trafi tylko i wyłącznie na Twoją komórkę lub e-mail i nikt z domowników nie będzie wiedział o paczce. To bardzo przydatne, gdy chce się np. sprawić komuś bliskiemu prezent, nie psując mu niespodzianki przedwczesną wizytą listonosza :)


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>