Dzień baby

Data 08. mar, 2010 dodał Paulina w Pozostałe

Godzina  8:15 dostaję wiadomość sms: „ Przyjmij życzenia babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień ten będzie cały radosny, trzymaj się babo byle do wiosny!”. Ot,  babska solidarność. 

W pracy spodziewałam się bojkotu komunistycznego święta, a tu całkiem niespodziewanie, zostałyśmy hojnie obdarowane prezentami w postaci wysokokalorycznych smakołyków. A co tam, dzisiaj wszystko nam można.
Życzę wszystkim Kobietom, z sobą na czele, wszystkiego najlepszego. Niech wojujące feministki i pokorne kury domowe, singielki i mężatki będą szczęśliwe. Nie tylko dzisiaj. Niech Dzień Kobiet trwa  cały rok. Niech będzie dniem przyjemności i radości. Dniem, w którym  kobiecość jest na piedestale.

I pamiętajcie panowie- kobieta jest istotą zmienną, a do tego wymagającą. Byle kwiatek jej nie zadowoli:)

A tak z przymrużeniem oka fragment Nonsensopedii:
Dzień Kobiet (8 marca) to jedyny dzień w roku, kiedy kobiety są ważniejsze od mężczyzn. Ich wymagania wzrastają wtedy do rozmiarów portfela adoratora, a czasem i przekraczają jego budżet, i adorator – zamiast świecić przykładem przed innymi adoratorami zabujanymi w swoich pannach – świeci oczami przed kelnerem, restauratorem lub taksówkarzem. Tego dnia ceny kwiatów i czekoladek wzrastają o 300%, a miejsce w dobrej knajpie można zdobyć co najwyżej na Dzień Kobiet w przyszłym roku”.

I coś na poprawę humoru:)

Tagi:

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>