Co za dzień…

Data 05. paź, 2010 dodał Paulina w Po godzinach


Parę dni temu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Przyjmując założenie, że chłopak staje się mężczyzną dopiero w wieku Seana Connery’ego, postanowiłyśmy uczcić święto naszych kolegów z MMO.  Może chciałyśmy odrobinę odświeżyć nasze wspomnienia z lat młodości, kiedy to ukradkiem podrzucałyśmy  prezenty kolegom, których poziom rozrywki był adekwatny do poziomu intelektualnego… Niestety przyjęło się, że Dzień Chłopaka obchodzony jest głównie przez młodzież w wieku gimnazjalnym, a szkoda… Dla nas ten dzień stał się po prostu pretekstem do dobrej zabawy.

Wszystkie Panie w firmie, jednogłośnie, postanowiły zrobić chłopcom niespodziankę. W końcu każdy facet ma coś z dziecka, a jak wiadomo- dzieci lubią prezenty. Co chłopcy lubią robić  najbardziej- my wiemy najlepiej, dlatego też postanowiłyśmy zainwestować w bardzo praktyczne prezenty. Uśmiech na twarzy chłopców- bezcenny.


 

 


Tagi:

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>