Co w Nowym Roku?

Data 31. gru, 2008 dodał ilona w Wydarzenia

Za kilka godzin Nowy Rok. Dla niektórych z Was to pewnie magiczna granica, po przekroczeniu której postanowiliście wreszcie wprowadzić w życie nową dietę, większą ilość ruchu, zadbać o sylwetkę i zdrowie. Nie warto odkładać postanowień na kolejny miesiąc, bo jaki początek roku, taki cały rok:)

Nawet jeśli po świętach nie udało się zrzucić zbędnej fałdki, to załóżcie większą bluzkę, skaczcie na sylwestrowej imprezie bardziej intensywnie, niż zwykle, a w Nowy Rok zafundujcie sobie długi zimowy spacer po okolicznych parkach:)

Ciekawe, ile osób może się pochwalić zrzuconymi kilogramami w 2008 roku, wypracowanymi muskułami, zwiększoną kondycją fizyczną, nowym rowerkiem treningowym, czy zdrowymi nawykami żywieniowymi? Przeanalizujcie cały rok, ale pod kątek sukcesów. Jeśli znajdziecie choć jeden, to znak że jednak warto się starać. Nawet minimalne efekty powinny być moblilizacją do kontynuowania postanowień. Potrzeba tylko chęci, silnej woli i optymizmu:)

Sama się zastanawiam, co dołączyć do noworocznych postanowień. Zapewnie przyda się silna wola, zwłaszcza jeśli chodzi o słodycze. Niewinnie wyglądający batonik, zjedzony w biegu, na przystanku, czy w drodze do pracy może stać się nałogiem, a co gorsza – osiadać bezlitośnie na boczkach:] Owoce jem, warzywa jem. O kondycję fizyczną dbam, a nawet mi się poprawiła! Bez wysiłku biegam na dłuższe dystanse, a po sklepach mogę chodzić całymi dniami nie odczuwając bólu nóg:) Uwagę skupię w tym roku na “brzuszkach”. Systematyczność w tym zakresie jest bardzo pożądana.

A teraz zmykamy, by robić się na bóstwa. Niezależnie, czy z fałdkami, czy bez fałdek; czy idziemy na wystawny bal, czy spędzimy sylwestra w cieple domowej pierzynki… Dbanie o siebie to gwarancja dobrego samopoczucia, a czuć się wspaniale lubi każdy, prawda?:)

Życzę wytrwałości w osiąganiu celów w Nowym Roku!

Ilona

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>