Być jak gazela, czyli nowy Air Walker – Gazele FreeStyle, olej bezkaloryczny i słodzik

Data 19. lut, 2008 dodał ilona w Informacje o MMO, Odchudzanie

Odchudzanie dla wielu kojarzy się z ciągłymi wyrzeczeniami. Kawa bez cukru, gotowane mięso, ryba na parze i zero słodyczy. Niewiele osób ma tak silną wolę, by wytrwać bez posłodzonych ciepłych napojów, smażonych potraw i ciasteczek na deser. Ponadto decyzja o wyjściu z domu do klubu fitness przy obecnie niesprzyjających warunkach pogodowych, jest nie lada wyczynem.

Z tych właśnie powodów znalazłam w ofercie MMO produkty, dzięki którym odchudzanie nie musi wiązać się z wyżej wymienionymi wyrzeczeniami, a stosowanie ich przyczyni się do osiągnięcia smukłej figury i to w bardzo przyjemny sposób. Warto się z nimi zapoznać:


Air Walker, zwany potocznie gazellą, to nowe urządzenie wprowadzone przez Mini Market Odchudzania. Jest to połączenie rowerku, bieżni i steppera. Taki mały „klub fitness” w jednym, bez potrzeby wychodzenia z domu. Można na nim wykonywać 13 różnych ćwiczeń, a ponadto pracuje cicho, bez szkody dla innych lokatorów :) Pozwala ćwiczyć wiele mięśni na raz, zarówno te górne, jak i dolne partie ciała. Świetnie odstresowuje, a ćwiczenia nie są nudne. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, tak że nie ma się co martwić o wygospodarowanie nowego lokum dla swojej „mini siłowni”. Możecie ją ulokować gdzie chcecie i ćwiczyć kiedy chcecie. Owa „gazella” pomoże Wam osiągnąć sprawność i smukłość gazeli i to w dość przyjemny sposób :)

Oczywiście odchudzanie to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również odpowiednie żywienie, dlatego warto zapoznać się z produktami, które pozwolą zachować smak ulubionych potraw, a jednocześnie znacznie obniżyć ich kaloryczność.

Jeśli między treningami przyjdzie ochota na smażoną rybkę, czy jajecznicę, nie musicie rezygnować ze smażenia ze względu na kaloryczność tego sposobu przyrządzania posiłków. Otóż w MMO dostępny jest bezkaloryczny olej do smażenia „Pam”! Być może brzmi niewiarygodnie, a jednak to prawda! Jedna porcja owego oleju zawiera w sobie 1 g tłuszczu, podczas gdy margaryna ma go 11,5 g, a zwykły olej 13,6 g. „Pam” jest świetną alternatywą dla wszystkich dbających o sylwetkę bez rezygnowania z ulubionych potraw. Smak smażonych dań pozostanie ten sam, a o ile mniej kalorii będą zawierać!

Takie „odchudzanie” potraw jest świetnym sposobem dla łakomczuszków.

Jeśli nie wyobrażacie sobie dnia bez słodzonej herbaty, czy kawy, a spotkań ze znajomymi bez ciast i deserów, to radzę zapoznać się ze słodzikiem Zero-Cal. Jest to doskonały zamiennik cukru, a ponadto nie zawiera szkodliwego dla organizmu aspartamu, który obecny jest w większości słodzików na rynku! Można nim słodzić herbatę, a także używać do pieczenia ciast. A teraz uwaga – 100 ml tego słodziku zastępuje w wartości słodzącej aż 6 kg cukru, przy czym 4 jego krople to jak 1 łyżeczka cukru. Jest to oszczędność nie tylko kalorii, ale i pieniędzy.

Stosowanie bezkalorycznego oleju i słodziku uchroni Was przed niepotrzebnymi wyrzutami sumienia, a odchudzanie uczyni bardziej apetycznym :) A zamiast po zjedzonym ciasteczku rozleniwiać się na kanapie przed telewizorem, lepiej pooglądać go ćwicząc na gazelli z korzyścią dla Waszej figury.

Ilona

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>