3 lata minęły jak jeden dzień….

Data 29. lis, 2010 dodał Paulina w Pozostałe

Tort już upieczony, balony nadmuchane, świeczki przygotowane… Blog MMO właśnie dziś obchodzi 3 urodziny!!!

tort

Dokładnie 3 lata temu na łamach bloga ukazał się 1-szy wpis zatytułowany: „W grupie raźniej”. Od tego czasu pojawiło się 115 wpisów, a Wy skomentowaliście je  prawie 100 razy. Sporo się zmieniło, zarówno w strukturze i funkcjonowaniu sklepu, jak i w życiu osobistym pracowników. Rodzina MMO wciąż się powiększa, pracownicy pną się po szczeblach kariery, pokonują kolejne stopnie edukacji, kończą kursy, szkolenia i awansują…

Jedno się nie zmieniło- wciąż najważniejsi dla nas jesteście Wy- Klienci, czytelnicy i przyjaciele. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze Was zaskoczymy, a Wy z chęcią będziecie uczestniczyć w dyskusjach na łamach bloga MMO. Zdmuchując urodzinową świeczkę w myślach wypowiadam  życzenie. Jakie? Jedyne, czego mogę sobie życzyć w tym dniu, to właśnie takich czytelników, jak Wy. Dziękuję.

PS. Na koniec dodam tylko tyle, że szykuję dla Was drobną niespodziankę z okazji urodzin, ale to za chwilkę:)

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

2 komentarze to “3 lata minęły jak jeden dzień….”

 1. ilona 16 grudnia 2010 at 10:46 #

  To już 3 lata?:) A pamiętam jeszcze pierwsze wpisy:) Szybko mija. Super, że się tak rozwijacie! Pozdrowienia dla całej ekipy – tej, którą poznałam osobiście i tej nowej:)

  • Paulina 25 stycznia 2011 at 12:24 #

   Szybciutko czas leci, szczególnie wtedy, gdy tak dużo się dzieje. A nie ukrywamy, że zmian było sporo…. Dziękujemy za pozdrowienia! Mamy nadzieje, że będziesz tutaj zaglądać częściej, w końcu to Twoje “dziecko”, a mnie można nazwać taką przybraną mamą:)
   Wszyscy serdecznie Cię pozdrawiamy!


Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>