1 grudzień 2010- Dzień Darmowej Dostawy w sklepie mmo.pl

Data 30. lis, 2010 dodał Paulina w Informacje o MMO

Z radością informujemy, że 1-go grudnia2010r., w ramach akcji Dzień Darmowej Dostawy w Polsce, wszystkie zamówienia złożone w sklepie mmo.pl obejmuje darmowa wysyłka na terenie całej Polski.

Dlatego jeśli planujecie zakupy mikołajkowe czy gwiazdkowe, pomyślcie o prezencie już teraz. Zamiast urządzać maraton po galeriach handlowych i stać w kilkumetrowych kolejkach, usiądźmy wygodnie w fotelu i za pomocą kilku kliknięć sprawmy radość najbliższym lub po prostu sobie.

Dzień Darmowej Dostawy- co to takiego?

Z pewnością wiele osób słyszało już o akcji Dzień Darmowej Dostawy w polskich sklepach e-commerce. Pomysł dnia darmowej dostawy zrodził się w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Akcja polega na tym, że konkretnego dnia wszyscy kupujący w sklepach internetowych, które zgłosiły chęć uczestnictwa w akcji, nie ponoszą kosztów dostawy towaru, bez względu na wartość zamówienia, sposób dostawy i formę płatności.

zakupy

Cel akcji

Celem akcji jest promocja zakupów w Internecie jako alternatywy wobec zakupów w tradycyjnych placówkach. Chcemy zachęcić osoby, które dotychczas nie korzystały z możliwości zakupów w Internecie. Dzień Darmowej Dostawy ma pokazać wszystkim, którzy nie są do końca przekonani do dokonania zakupów przez Internet, że te mogą być o wiele przyjemniejsze od tradycyjnych zakupów w centrach handlowych. Dlaczego? Przede wszystkim nie stoimy w korkach, kolejkach, które właśnie w tym przedświątecznym czasie przyprawiają nas o gigantyczny ból głowy. Kupując w sklepach internetowych oszczędzamy przede wszystkim czas, a w dniu darmowej dostawy- także pieniądze.


Jak skorzystać z promocji?

UWAGA: Przy składaniu zamówienia prosimy o wpisanie w polu ‘Komentarz’ hasła „DDD”.  Koszty dostawy zostaną wówczas anulowane, a Wy otrzymacie e-maila z informacją o należnej kwocie do wpłaty. Zaznaczamy, że KAŻDY, kto złoży zamówienie 1 grudnia, otrzyma produkt bez naliczania kosztów wysyłki. Promocja obejmuje tylko towary, które są oznaczone statusem „w magazynie”. Prosimy o zwracanie uwagi na status dostępności produktu podczas składania zamówienia.

Darmowa Wysyłka obejmuje zamówienia złożone tylko i wyłącznie na stronie mmo.pl. Liczy się data złożenia zamówienia.

Życzę udanych i tanich zakupów!

Tagi:

Oceń artykuł

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Proszę wypełnij wymagane pola i nie wyrażaj się wulgarnie. Twój email nie będzie publikowany.

Możesz używać tagów HTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>